Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

dhune

Video shokuese: Modelja e famshme rrihet barbarisht nga burri i saj, 6 muaj e “burgosur” në shtëpi

Modelja e famshme, është rrahur barbarisht nga burri i saj për një periudhë 6-mujore. Madje, 27-vjeçaria ka qenë e burgosur në shtëpinë e saj...

Hapi kanalin ngjitur me kalçeton, pronari dhunon punëtorin

Një 48 ­vjeçar i cili po punonte për mirëmbajtjen e rrugës është qëlluar me sende të forta nga pronari i një kalçetoje duke i...

Tensionohet situata / Dhunohet nga dy persona një prej protestuesve të shoqërisë civile

Dy persona kanë dhunuar me grushte një prej protestuesve të shoqërisë civile që ndodhej pranë ambienteve të Komisariatit Nr. 1 në Tiranë. ...

Tre persona të dehur qëllojnë me grushte doktorin dhe infermierin e Spitalit të Fierit

Mjeku i urgjencës de një infermier në Spitalin e Fierit kanë rënë pre e dhunës së disa personave në gjendje të dehur. ...

Nipi në Fier dhunon dajën e tij, e godet me dru në fytyrë

Specialistët për krimet në Komisariatin e Policisë Fier, kanë ndaluar shtetasin Pëllumb Rustemi, 26 vjeç, ndërsa kanë referua materialet hetimore në Prokurorinë e Rrethit...

Të rinjtë shqiptarë vjedhin xhupin në Gjermani, kalimtarët i ndalojnë dhe i shtrijnë në tokë duke i goditur

"Gjermanëve u ka humbur durimi me ne", kështu e nis mesazhin  një qytetar shqiptar që jeton në Gjermani, dërguar në faqen e Olti Currit....

Mësuesi i fut thonjtë nxënësit në grykë, prindi hedh fotot në Facebook

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë 9-vjeçare  ku mësuesi i ka futur thonjë në fyt nxënësit duke i shkaktuar plagë. ...

Sherr në stadium, tifozët e Partizanit kapen keq me tifozët e Tiranës (VIDEO)

Sherr në stadium mes tifozëve të Partizanit dhe të Tiranës. Tifozët e të dyja skuadrave kapen keq para finales së madhe. ...

Rrahu nxënësit në orën e mësimit në Librazhd, mësuesi denoncohet dhe nis proçedimi penal

Mësuesi rrahu nxënësit në orën e mësimit në Librazhd dhe denoncohet nga Drejtoresha e Drejtorisë Arsimore e Librazhdit, pasi ai është filmuar nga një...

Gjykata e shpall të pafajshëm, ndërsa video tregon të kundërtën për policin që dhunoi 19 vjeçarin (Video)

Gjykatësi shpalli të pa fajshëm policin në Pittsburgh të SHBA-ve, i cili ka dhunoi një 19-vjeçar, ndërkohë që pas vendimit të gjykatës, është publikuar...

Lajmet e fundit