Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

dhune

Rrahu mjekun në spitalin e Fierit, arrestohet 32 vjeçari (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një 32-vjeçar ka goditur një mjek. Bëhet me dije se policia ka arrestuar Ardit Klimën, 32...

Përplasjet e dhunshme mes palestinezëve me policinë izraelite, analisti Kim Mehmeti: Kështu e ka kjo botë, prej moti është varrosur e vërteta dhe humanizmi...

Shkrimtari i njohur Kim Mehmeti me anë të një postimi të gjatë në rrjetet sociale, ka folur për konfliktin e dhunshëm që po ndodh...

“Është e pandershme”, burri i shpërndan foto intime në internet mësueses shqiptare, 39-vjeçarja: Më bënte montazhe dhe ua dërgonte nxënësve…

Një mësuese nga veriu i vendit ka denoncuar ditën e sotme në emisionin “Historia ime” problemet që prej kohësh ka patur me bashkëshortin e...

Video skandaloze, drejtoresha e shkollës godet me dërrasë 6-vjeçaren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë fillore në Florida. Drejtoresha e shkollës fillore ka goditur një vajzë 6-vjeçare në sytë e...

Drogë, vjedhje dhe dhunë,“Shqiponjat” bëjnë “namin” në Tiranë, arrestojnë tetë persona

Tetë persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës për vepra të ndryshme penale. Dy prej tyre janë arrestuar pasi gjatë një kontrolli rutinë...

Dhunoi kunatin dhe më pas i theu xhamin e makinës, arrestohet 39-vjeçari në Himarë

Një 39-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Himarë, pasi ka dhunuar kunatin. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi H. M.,...

Rrahën dhëndrin dhe krushkun, arrestohen babë e bir në Tiranë

Dy persona janë arrestuar në flagrancë nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për dhunë në familje.   “Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin...

Plas grushti në mes të rrugës, burrat frenojnë makinat dhe…(VIDEO)

Një tjetër skenë dhunë është regjistruar ditën e djeshme në Prishtinë ku protagonist kanë qenë dy persona, të cilët janë përleshur me njëri-tjetrin. Sipas dëshmitarëve...

Rrahën atë e bir për motive pronësie, arrestohen dy vëllezërit në Librazhd

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Librazhdit dhe një tjetër është proceduar në gjendje të lirë pasi kanë goditur me sende të forta...

Plagosi me thikë vëllanë e tij se dhunonte të ëmën, arrestohet i riu në Has

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Has, ku një person ka plagosur me thikë vëllanë. Policia bën me dije se shtetasi...

Lajmet e fundit