Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

dhune

DENONCIMI I RËNDË/ Përfaqësuesja e Agron Shehajt: Çim Babasi më DHUNOI dhe më nxori jashtë qendrës së votimit, Albana Vokshi urdhëroi që unë të...

Një denoncim i rëndë është bërë nga Enkeleda Çela, përfaqësuesja e kandidatit për deputet të PD-së, Agron Shehaj.Në një postim në rrjetet sociale ajo...

Tronditëse, burri dhunon me grushta gruan shtatzënë (VIDEO – Pamje të rënda)

Një video tronditëse qarkullon së fundmi në rrjetet sociale, ku shihet sesi një burrë dhunon gruan e tij shtatzënë. Mediat e huaja raportojnë që ngjarja...

Dhunë mes disa personave, Policia e Dibrës shpall në kërkim 3 autorët

Tre persona janë shpallur në kërkim nga policia e Dibrës, pasi kanë goditur me sende të forta dy persona. Bëhet me dije se janë shpallur...

E paprecedentë! Pas një debati, shqiptari dhunon dhe bën për spital priftin në qendër të Bolonjës

Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur në Bolonjë të Italisë. Mediat e huaja bëjnë me dije se një shqiptar ka dhunuar priftin,...

SKANDALI/ Ndërtonte pa leje në zonën e HEC-it të Tucit, pronari i firmës dhunon 4 punonjësit e Drejtorisë së Monitorimit të HEC-eve, ngjarja mbahet...

Një skandal i madh ka ndodhur në muajin maj në zonën e HEC-it të Tucit, në Fushë Arrëz, ku 4 punonjës të Drejtorisë së...

Dhuna në spitalin e Fierit, mjekët në protestë: Ardit Klima person me probleme psikologjike, s’duhet të lihen të lirë ata që dhunojnë bluzat e...

Bluzat e bardha të spitalit të Fierit janë ngritur sërish në protestë, pas ngjarjes së ndodhur pak ditë më parë, ku Ardit Klima ka...

Bëri për spital nxënësin, i mituri denoncon në polici drejtorin e shkollës

Një nxënës nga Suhareka, Kosovë ka denoncuar në polici drejtorin e shkollës, ku akuzon se ai e ka dhunuar. Sipas viktimës ngjarja ka ndodhur në...

Rrahu me sende të forta dhe bëri për spital 58-vjeçar, arrestohet 62-vjeçari në Lushnje

Një 62-vjeçar ka rënë në prangat e policië së Lushnjes pasi ka dhunuar një person në Lushnje. Bëhet me dije se ka rënë në pranga...

Blendi Gonxhja publikon videon: 25 vite nga dhuna barbare e ushtruar mbi opozitën në qendër të Tiranës, PD edhe sot e kësaj dite nuk...

Drejtori i Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor, Blendi Gonxhja, ka publikuar në rrjetet sociale një video të 28 majit të vitit...

SKANDALI në Spitalin e Fierit/ Të atin ia “torturonin” duke mos i shërbyer siç duhet, mjekët e spitalit rrahin barbarisht qytetarin (AUDIO-REGJISTRIMI)

Të shtunën, mediat transmetuan lajmin se Policia e Fierit arrestoi një të ri i cili kishte dhunuar një mjek të Spitalit të Fierit. Emisioni...

Lajmet e fundit