Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

dhune

Sulmohet nga disa persona shqiptari në Itali, 44-vjeçari përfundon në spital në gjendje kritike për jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një shqiptar është dhunuar me sende të forta nga disa persona. Bëhet me dije se ngjarja...

Dhunuan anëtarin e LGBT-së, policia procedon 6 adoleshentët në Tiranë

Gjashtë persona janë proceduar penalisht pasi dhunuan fizikisht anëtarin e LGBT-i. Sipas informacionit të policisë shtetasit S. S., 19 vjeç, E. S., 17 vjeç, D....

Dhunoi të vëllain dhe theu urdhërin e mbrojtjtes, arrestohet 49-vjeçari në Tepelenë

Një 49-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tepelenës pasi akuzohet se ka dhunuar fizikisht vëllain e tij. Burime për uniformat blu bëjnë me dije se...

DENONCIMI I RËNDË/ Përfaqësuesja e Agron Shehajt: Çim Babasi më DHUNOI dhe më nxori jashtë qendrës së votimit, Albana Vokshi urdhëroi që unë të...

Një denoncim i rëndë është bërë nga Enkeleda Çela, përfaqësuesja e kandidatit për deputet të PD-së, Agron Shehaj.Në një postim në rrjetet sociale ajo...

Tronditëse, burri dhunon me grushta gruan shtatzënë (VIDEO – Pamje të rënda)

Një video tronditëse qarkullon së fundmi në rrjetet sociale, ku shihet sesi një burrë dhunon gruan e tij shtatzënë. Mediat e huaja raportojnë që ngjarja...

Dhunë mes disa personave, Policia e Dibrës shpall në kërkim 3 autorët

Tre persona janë shpallur në kërkim nga policia e Dibrës, pasi kanë goditur me sende të forta dy persona. Bëhet me dije se janë shpallur...

E paprecedentë! Pas një debati, shqiptari dhunon dhe bën për spital priftin në qendër të Bolonjës

Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur në Bolonjë të Italisë. Mediat e huaja bëjnë me dije se një shqiptar ka dhunuar priftin,...

SKANDALI/ Ndërtonte pa leje në zonën e HEC-it të Tucit, pronari i firmës dhunon 4 punonjësit e Drejtorisë së Monitorimit të HEC-eve, ngjarja mbahet...

Një skandal i madh ka ndodhur në muajin maj në zonën e HEC-it të Tucit, në Fushë Arrëz, ku 4 punonjës të Drejtorisë së...

Dhuna në spitalin e Fierit, mjekët në protestë: Ardit Klima person me probleme psikologjike, s’duhet të lihen të lirë ata që dhunojnë bluzat e...

Bluzat e bardha të spitalit të Fierit janë ngritur sërish në protestë, pas ngjarjes së ndodhur pak ditë më parë, ku Ardit Klima ka...

Bëri për spital nxënësin, i mituri denoncon në polici drejtorin e shkollës

Një nxënës nga Suhareka, Kosovë ka denoncuar në polici drejtorin e shkollës, ku akuzon se ai e ka dhunuar. Sipas viktimës ngjarja ka ndodhur në...

Lajmet e fundit