Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

dhune gazetari

Dhuna ndaj gazetarit Fundo, OSBE dënon ngjarjen dhe kërkon hetim të shpejtë

Përfaqësuesja e OSBE-së për Lirinë e Medias, Dunja Mijatović dënoi të mërkurën ne mbremje sulmin ndaj gazetarit Elvi Fundo në Shqipëri. ...

Lajmet e fundit