Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

Dhuna ndaj mjekëve

Mjeku i QSUT kundër kolegëve: Ata harrojnë që në ’97-ën askush nuk i preku

Mjeku i njohur i QSUT Petrit Vargu është kundër kolegëve të tij të cilët ndalimin e dhunës ndaj bluzave të bardha e kërkojnë nga...

Dhuna ndaj bluzave të bardha, mjeku i QSUT reagon ashpër: Ne s’jemi përgjegjës për hallet tuaja, një ditë do përfundoni te NALLBANI (E...

Pas rasteve të përsëritura të dhunës ndaj bluzave të bardha, mjeku i QSUT Tritan Kalo, reagon ashpër. Kalo jep një...

Dhunoi mjekun në Lezhë, vetëdorëzohet në polici 24-vjeçari

Vetëdorëzohet në policinë e Lezhës 24-vjeçari autor i dhunës ndaj mjekut dermatolog, Zef Doda. Eduart Lleshi është dorëzuar në polici disa...

Dhuna ndaj dy mjekëve, reagon Ministria e Shëndetësisë: Dënim maksimal agresorëve

Ministria e Shëndetësisë ka reaguar për dhunën ndaj mjekut dermatolog në spitalin e Lezhës Zef Doda dhe mjekes specializante V.Zyka në Urgjencën Kirurgjikale të...


Lajmet e fundit