Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

dhuna ndaj grave

Dhunonte dhe përndiqte ish-bashkëshorten, arrestohet 50 vjeçari në Tiranë

Një 47-vjeçar nga Tirana është arrestuar në kushtet e flagrancës nga policia pasi përndiqte prej kohësh ish-bashkëshorten e tij. Shtetasi Haxhi M....

Besa Kokëdhima: Dhuna në këtë vend, një fenomen që nis e përfundon në çdo instancë

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka reaguar në një postim në profilin e saj për dhunën si një fenomen shoqëror që ekziston në çdo institucion qoftë...

Shpat Kasapi: Më mirë e dhunoj një femër, sesa të më quajnë budalla

Këngëtari Shpat Kasapi nuk e toleron tradhëtinë. Ai është shprehur në një intervistë për "In Tv" se do ta rrihte një femër vetëm që...

Lajmet e fundit