Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

Dhorina theodhosi

KLP emëron dy drejtuesit e rinj të Prokurorisë së Korçës dhe Matit (EMRAT)

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka emëruar dy prokurorë të rinj në krye të Prokurorisë së Korçës dhe atë të Matit. Përkatësisht, Prokurorinë e Korçës...

Lajmet e fundit