Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Dhoma e Avokatisë

Propozimi për hartë të re gjyqësore pritet me parulla proteste në Shkodër, Vjerdha: Një qytetar sot nuk mund të gjykohet në vendin e tij

Dhoma e Avokatisë në Shkodër e priti me protestë prezantimin e hartës së re gjyqësore nga përfaqësues së Këshillit të Lartë të Drejtësisë dhe...

Lajmet e fundit