Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

dhjetera te pagjetur

Shembja e kompleksit të banimit në Florida, ende dhjetëra të pagjetur nën rrënoja

Dhjetëra vetë figurojnë të humbur dhe besohet se kanë gjetur vdekjen nën rrënojat e një kompleks banimi, në Florida, që u shemb pjesërisht të...

Lajmet e fundit