Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

dhendrri

TËRËSISHT E PAZAKONTË/ Nusja lë dhëndrin dhe martohet me priftin

Një ngarje e pazakontë ka ndodhur në Indi ku në qytetin e Sironjt një nuse nuk u paraqit në dasmë dhe arsyeja ishte...prifti. ...

Dhëndrri godet nusen në dasëm, reagimi i saj është shokues (VIDEO)

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Kinë ku nusja është goditur nga dhëndrri gjatë ceremonisë së dasmës. Burri ka goditur...

Panik në Fier, “çmendet” 57-vjeçari e qëllon me armë dhëndrrin (EMRAT)

Policia e Fierit ka vënë në pranga një person, pasi ka kanosur dhëndrrin e tij dhe më pas ka qëlluar me armë gjahu në...

Mamaja burrneshë s’do ta lëshojë vajzën e vetme për t’u martuar… Sakrifica e dhëndrit i befason të gjithë

Sanija ka ftuar vajzën e saj, Elsën me dhëndrin, në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela shqiptare, moderuar nga Ardit Gjebra,...

Video-virale/ Plas sherri ditën e dasmës, nusja veshur me fustan të bardhë ia fut me lule kokës dhëndrrit dhe…

Plas sherri ditën e dasmës, nusja veshur me fustan të bardhë ia fut me lule kokës dhëndrrit dhe më pas largohet. Kamerat e një semafori...

Lajmet e fundit