Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

devoll

Shpërthen bombola e gazit në Devoll, dërgohen me urgjencë në spital dy persona

Në bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në një fshat në Devoll. Bëhet me dije se bombula e gazit ka shpërthyer në banesën e...

Mbyllet numërimi, devollinjtë i besojnë votën PD, lë pas PS me një diferencë të vogël votash (REZULTATET E PLOTA)

Ka përfunduar pak më parë procesi i numwrimit në bashkinë e Devollit. Partia Demokratike ka dal fituese në këto zgjedhje, ku ka marrë vota 7619...

Devolli i jep “fitoren” e parë Partisë Demokratike, numërohen 5 kutitë e para të Putecit

Kutia e parë e votimit në Devoll i ka dhënë “fitoren” e parë Partisë Demokratike për ditën e sotme.Në këtë kuti PD ka marrë...

Largimi i komisionerëve në Devoll, LSI përgënjeshtron lajmin: Komisionerët janë në krye të detyrës, Rilindjen e ka kapur paniku i humbjes së thellë

Lajmi i largimit të 12 komisionerëve të LSi në Devoll është përgënjeshtruar nga vetë Lëvizja Socialiste për Integrim.Në një reagim zyrtar, LSI thotë se...

Komisionerët e LSI-së braktisin detyrën në Devoll, justifikohen se kanë “arsye familjare” por kalojnë te Partia Socialiste

12 komisionerë të LSI-së në Devoll kanë braktisur detyrën pak orë para nisjes së procesit zgjedhor, bëjnë të ditura burime pranë KZAZ-së. të A2.Sipas...

Fugonin mbushur plot me emigrantë të paligjshëm, arrestohet 34-vjeçari në Devoll

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Korçëë, pasi akuzohet për kalim të paligjshëm të kufijve, kundrejt shpërblimit. Në pranga ka rënë shtetasi...

Përdhunoi dhe la shtatzënë 43-vjeçaren me probleme mendore në Devoll, flet i afërmi i 20-vjeçarit: Nuk ka prova, deklaratat e gruas nuk janë të...

I afërmi i 20-vjeçarit, i cili përdhunoi dhe la shtatzënë një 43-vjeçare më sëmundje mendore, është shprehur i sigurt se nuk e ka berë...

Përdhunimi i gruas me probleme mendore në Devoll, 43 vjeçarja rezulton 6 muajshe shtatzënë, ja kush është 20 vjeçari që abuzoi(EMRI-FOTO)

Detaje të reja kanë dalë nga abuzimi seksual që një 20 vjeçar në Devoll ka kryer ndaj një 43 vjeçareje me probleme mendore.Pas kontrollit...

Ishte në ‘arrest shtëpie’, 28-vjeçari në Devoll arratiset dhe rreh babë e bir

Një ngjarje sa e pazakontë dhe e rëndë ka ndodhur në Devoll të Korçës. Një i ri 28 vjeç me iniciale...

Basha në Devoll, takim me fermerët: Rama prej 7 vitesh s’ka dhënë asnjë subvencion, me ardhjen në qeveri ndihmojmë edhe në eksportimin e prodhimit

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ditën e sotme ka vizituar Devollin, ku është takuar me fermerët vendas. Ai ka takuar...

Lajmet e fundit