Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

devis osmani

Pse nisi konflikti / Detaje nga sherri mes demokratëve në Korçë, kreu i PD u shfaq i gjakosur në fytyrë pas goditjes në kokë

Detaje të reja mësohen nga sherri mes kreut të grupseksionit dhe kryetarit të Partisë Demokratike në Korçë, Devis Osmani. Sherri verbal mes tyre ka ndodhur...

Plas në PD-në e Korçës, sekretari qëllon me shishe në kokë kryetarin e degës

Një incident i rëndë ka ndodhur në Partinë Demokratike të Korçës, ku kryetari i kësaj dege ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me...

“Shkrihet” PD e Korçës, kryetari Andrea Mano jep dorëheqjen, ikën sekretari dhe 14 anëtarë të Partisë: Jemi të revoltuar nga arroganca e Lulzim Bashës!

Kreu i PD në Korçë, Andrea Mano, lajmëron se ka dhënë dorëheqjen nga posti që mban aktualisht dhe nga ai i anëtarit të Këshillit...

Lajmet e fundit