Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

deti

Ndalohen 21 refugjatë në Itali, arrestohet shqiptari që i shoqëronte

Policia italiane ka ndaluar 21 refugjatë nga Siria, Irani dhe Somalia si dhe ka arrestuar një shtetas shqiptar dhe një grek që dyshohet se...

Lajmet e fundit