Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

deti

Deti 9 ballë, paralizohet lundrimi në portin e Durrësit

Moti i keq me erëra të forta ka paralizuar lundrimin në portin e Durrësit, shkruan Newsbomb.al. Mësohet se dy tragetet...

Moti i keq, pezullohet lundrimi në Vlorë

Moti i keq ka paralizuar lundrimin në Vlorë, shkruan Newsbomb.al. Mësohet se trageti i linjës së Brindisit nuk është nisur...

Paniku i 280 udhëtarëve, REAGON Drejtoria e Përgjithshme Detare, tregon ç’ndodhi me tragetin

Pas defektit teknik që pësoi trageti Rigel I, i linjës Bari-Durrës dhe qëndrimit mes panikut të 280 udhëtarëve në det të hapur, ka reaguar...

Tërmet i fuqishëm në detin Jon

Një tërmet me 4.3 ballë i shkallës Rihter është regjistruar mbrëmjen e djeshme në detin Jon në një thellësi 2 kilometra nën tokë. ...

Kapiteneria e Përgjithshme njoftim të rëndësishëm për lëvizjet në det

Kapiteneria e Përgjithshme njofton të gjitha agjencitë, tragetet dhe peshkarexhat për një përkeqësim të kushteve të lundrimit në det, duke nisut nga data e...

Në mes të detit e rrethuar nga peshqit, Luana Vjollca provon eksperiencën e veçantë (VIDEO)

Luana Vjollca është padyshim një nga moderatoret më të suksesshme të ekranit. Luana po ashtu komentohet pafund në media edhe për jetën e saj...

“Ditë e zezë në historinë e kombit shqiptar”, Rama takim me Tsipras, reagon Berisha: Shqipëria po i dorëzon nderin Greqisë

Ndërkohë që ditën e sotme pritet takimi midis kryeministrit Edi Rama me homologun të tij grek Alekis Tsipras, ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha. ...

Denoncimi, SKANDAL në Vlorë: Shkatërrohet plazhi në mes të sezonit, djali i biznesmenit… (Video)

Në Vlorë po shkatërrohet plazhi dhe po kryhen ndërhyrje për grumbullimin e ujërave të zeza pranë pompave që furnizojnë qytetin me ujë të pijshëm....

Takimi me Ramën, Meta zbulon çështjet që diskutoi me kryeministrin kokë më kokë në Presidencë

Presidenti i Republikës Ilir Meta komenton takimin e djeshëm me kryeministrin Rama. Në një prononcim për gazetarët me rastin e Ditës Botërore të Dhurimit...

Lajmet e fundit