Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

Deti nxjerr në breg ‘Range Roverin’, çuditen pushuesit

Deti nxjerr në breg ‘Range Roverin’, çuditen pushuesit (FOTO-VIDEO)

Siç shihet në video, roja bregdetare dhe policia kanë çuar aty dy kamionë për ta tërhequr, ndërkohë që pas tyre turmat e pushuesve...


Lajmet e fundit