Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

deti i zi

Tragjedi, përmbytet varka e peshkimit, vdesin 21 persona, mes tyre dhe një grua shtatzënë

Të paktën 21 persona mes tyre dhe një grua shtatzënë, kanë humbur jetën pasi një varkë peshkimi që mbante emigrantë u mbyt në brigjet...

Kapen 200 emigrante në Detin e Zi nga roja bregdetare rumune

Roja bregdetare rumune ka kapur 200 emigrantë në Detin e Zi. Ata ndodheshin në dy anije, të cilat transportonin ilegalisht emigranët.  Sipas...

Lajmet e fundit