Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

detaji

I dinim të ndarë prej vitesh, del detaji çuditës për Bleonën dhe Ganiun (FOTO)

Lidhja e këngëtares së njohur shqiptare Bleona Qereti me Gani Bardhën disa vite më parë ka qenë mjaft e komentuar në media. ...

Vrasja e biznesmenit Jurgen Kurti, 3 të arrestuarit nuk pranojnë të kenë ‘gisht’, por ja çfarë i tradhton

Dalin në dritë detaje nga arrestimi i tre personave, të dyshuar si bashkëpunëtorë në vrasjen e biznesmenit 26-vjeçar, Jurgen Kurti, mbrëmjen e 18 marsit...

DETAJI: Si shfaqet Rilindja Demokratike në studion e ERTV

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës, Belinda Balluku ka dhënë së fundmi një intervistë për ERTV. Mirëpo, një detaj bie në...

Rama drekë në restorantin e njohur pranë shtëpisë së tij, provokon sërish me këtë detaj (Foto)

Kryeministri Rama ka zgjedhur të drekojë sot si ditë të diele në restorantin e njohur në Surrel pranë shtëpisë së tij.  ...

Lajmet e fundit