Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

detaje

Përplasaja e PD në Laç, anëtarësimet e reja shkak i sherrit, Rica kërkoi të shtonte votues për Primaret, Marku e kundërshtoi

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e shënuar dje në Laç, ku pati përplasje, deri në të shtëna me arme mes Partisë Demokratike...

Arbana Osmani zbulon detaje nga “BBV2”: Ka personazhe të shkëlqyer, do i lënë në hije ata të edicionit të kaluar! Ja kur do të...

Moderatorja Arbana Osmani, së fundmi ka folur dhe ka treguar më shumë për “Big Brother Vip”, show-n të cilin shqiptarët mezi janë duke e...

DETAJE të reja nga ngjarja në Kamzë, gruaja i dha fund jetës pasi dhunohej prej 30 vitesh nga burri, vëllezërit i hapën arkivolin

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Kamzë, ku një 55 vjeçare dyshohet se i dha fund jetës në banesën e...

DETAJE TË REJA/ U gjet me plumb në kokë në makinë, bashkëshortja me urdhër mbrojtje për dhunë

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që ndodhi në aksin rrugor Lushnje-Fier, ku brenda një makine u gjet i pajetë 38-vjeçari,...

Detaje të reja nga MEGAOPERACIONI i Policisë/ Kontrollohen 38 qeli të të dënuarve “VIP”, gjendet xhezve me kokainë, “Playstation 3” e përdornin si pajisje...

Detaje të reja janë zbuluar nga megaoperacioni i djeshëm i Policisë, ku u arrestuan 28 zyrtarë, mes të cilëve edhe disa drejtuesë policie. Burime për...

DETAJE TË REJA/ Ekzekutimi i 45 vjeçarit në Peqin, dyshohet se viktima është vrarë mbrëmjen e djeshme, në trup ka dy plumba

Detaje të reja kanë dalë nga ekzekutimi i një 45 vjeçari ende të paidentifikuar në lagjen “Çezëm” në Peqin, i cili u gjet ditën...

Nga mbajtja në frigorifer deri tek rrahja pa pushim, zbardhen detaje tronditëse nga vrasja e shqiptarit në burgun grek

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me rastin e shqiptarit Ilia Kareli në burgun Nigritas. Rasti i torturës nga zyrtarët e burgut...

“Po ktheheshin nga kalçeto”, detaje të reja nga plagosja e dy të rinjve në kryeqytet

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak minuta pas mesnatës në Tiranë, ku mbetën të plagosur dy...

Detaje tronditëse/ Rrëfehet 30 vjeçari që vrau të dashurën gjatë pushimeve: Humbëm rrugën në ishull për shkakun e saj, ajo tallej me mua

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e 26 vjeçares në Greqi. Autori, i cili pranoi krimin në polici ka tronditur me deklaratën e...

Detaje të reja nga arrestimi i ish-punonjësve të ARRSH, lejuan karburantin të ushtrojë aktivitetin në pronën shtetërore

Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i ish- punonjësve të Autoritetit Rrugor Shqiptar pasi akuzohen se kanë shpërdoruar detyrën dhe kanë falsifikuar dokumentat. ...


Lajmet e fundit