Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

detaj

Nuk mund ta mohojnë më, ky DETAJ tregon hapur lidhjen e Bora Zemanit me Donald Veshajn

Bora Zemani dhe Donald Veshaj asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht lidhjen mes tyre, por detajet kanë qenë ata që kanë folur më shumë....

Marina Vjollca publikoi FOTON sensuale, fansat kapen pas DETAJIT të çuditshëm

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpesh foto dhe video nga përditshmëria. Pak orë...

Intervistoi të dyshuarën për grabitjen e Rinasit, por ky DETAJ te gazetarja ‘thyen’ rrjetin

Gazetarja e Klan Plus ka intervistuar sot Elona Bicin, gruan e dyshuar si të përfshirë në grabitjen e Rinasit. Ndonëse kjo...

Legalizuan objektin pa leje në tokën e tjetrit, dalin DETAJE nga SKANDALI me zyrtarët e ALUIZNIT të Vlorës

Janë pezulluar ditën e sotme 5 zyrtarë të ALUIZNIT në Vlorë për shkak se akuzohen për shpërdorim detyre. Bëhet fjalë për...

U spiunua nga miqtë e ngushtë dhe të afërmit, Maks Velo jep të tjera DETAJE: E vërteta e librit PORNOGRAFIK që vjehrra gjeti në...

Pak ditë më parë artisti Maks Velo foli për herë të parë lidhur me miqtë e ngushtë që e kishin spiunuar gjatë diktaturës. Ndërsa...

“2 armë me vete dhe shumë banesa në Tiranë”, Hoxha rrëfen DETAJET: Devi Kasmi la 2 fëmijë

Gazetari Artan Hoxha ka rrëfyer skenarin e vrasjes së Devi Kasmit. Ndër të tjera Hoxha shprehet se Kasmi kishte rreth një vit që ishte...

Lajmet e fundit