Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

deshton seanca

Dështon seanca për ndryshimin e masës ndaj Selim Çekajt, avokati: E braktisëm seancën, kërkuam përjashtimin e gjyqtarit

Ka dështuar seanca për Selim Çekën, në Gjykatën e Apelit të Posaçëm për ndryshimin e masës së sigurisë të Selim Çekajt, pasi avokati i...

Dështon seanca te Krimet e Rënda, Gjermania ende s’ka nisur letërpororsinë për Arbër Cekajn

Dështon seanca te Krimet e Rënda për Arbër Cekajn, i përfshirë në trafikun e 613 kilogramëve kokainë. Shkak i dështimit të...

DËSHTON sërish seanca në Apel për Shullazin dhe bandën e tij, ja ARSYEJA

Dështon sërish seanca në Gjykatën e Apelit për Emiljano Shullazin dhe bandën e tij. Mësohet se seanca është shtyrë, pasi nuk...

Lajmet e fundit