Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Deshmimi ne Gjykaten e Larte

Arratisja e vajzës dhe gruas së tij, sundimtari i Dubait Mohammed bin Rashidi dëshmon në Gjykatën e Lartë  

Sheiku miliarder, sundimtari i Dubait, Mohammed bin Rashid al-Maktoumi do të jetë në një betejë gjyqësore me një nga gratë e tij, princeshën Haya...

Lajmet e fundit