Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

deshmia

Zbardhet dëshmia e babait të 7-vjeçares, tregon tmerrin dhe momentet e fundit me Joandën: Skafi hyri me shpejtësi të madhe dhe…

Zbardhet dëshmia në polici e babait të 7 vjeçares, Jonada Avdi, e cila u vra nga një skaf që drejtohej nga ish-komisari Arjan Tase. Në...

Ky është komisari që i mori jetën me skaf 7-vjeçares në Himarë, zbardhet dëshmia e Arjan Tases, e mitura kishte ardhur nga Anglia për...

Ky që shikoni në foto është Arjan Tase, komisari i cili teksa drejtonte një skaf në plazhin e Potamit i mori jetën një fëmije...

Dëshmia e të penduarit të SPAK, Klevis Alla tregon pse “u prish” Dumani me “Mirin e Kolës”: I hyri vetja në qejf, po shiste...

Klevis Alla, një nga katër bashkëpunëtorët e Prokurorisë Speciale, në rrëfimin e tij tregon konfliktin e lindur mes vëllezërve Besmir e Viktor Haxhia dhe...

Plan për ekzekutimin e një pronari të fuqishëm mediash? SPAK asnjë reagim për “dëshminë” e Nuredin Dumanit

Grupet kriminale dhe një segment politikë në Tiranë kanë dashur eleminimin e një pronari të fuqishëm mediash në Tiranë. Porosia ka dështuar dhe krimi...

Dëshmia e grabitësit të Bankës: Familja ime jeton në kushte të vështira! Paratë i prisha në Tiranë me një vajzë

Gjykata e Shkodrës ka lënë sot në burg tre autorët e grabitjes së një filiali banke në Koplik. Ngjarja ka ndodhur më datë 9...

Tha se Nuredin Dumani kishte dëshmuar për Metën, gazetari Hoxha: Është sekret hetimor, po e nxora shkoj unë në burg

Gazetari Artan Hoxha ka folur mbrëmjen e sotme për deklaratën e bërë nga vetë ai, se Nuredin Dumanit kishte dëshmuar për një vrasje në...

“Ushtari” i Nuredin Dumanit tregon si tentoi të vriste “të fortin” e Tropojës: Ardian Uzuni më ofroi 50 mijë euro, Filip Gjeloshi e kishte...

Henrik Hoxhaj, "ushtari i Nuredin Dumanit që raportohet se ka marrë statusin i penduari i drejtësisë, ka treguar një tjetër atentat që ka bërë...

DËSHMIA e Nuredin Dumanit: Më preku shumë vrasja e Fatmira Dedës, pasi e ekzekutuam premë gishtat me Talo Çelën dhe u bëmë vëllezër gjaku

Nuredin Dumani ka hedhur dritë mbi disa nga ngjarjet më të bujshme kriminale të ndodhura në vendin tonë gjatë viteve të fundit. Mes tyre...

4 orë para prokurorëve belgë, Artan Hoxha: Nuk mbaj mend çfarë thashë dhe çfarë më pyetën

Gazetari Artan Hoxha shkruan për dëshminë para prokurorëve federalë, dhënë këtë të martë në Belgjikë. Ai thotë se është marrë në pyetje për 4...

Përplasi me G-Class çiftin dhe foshnjën, zbardhet dëshmia e Ajas Sulejmanit: Isha me 40 km/orë, nuk më mbajtën frenat, u largova sepse…

Ajas Sulejmani, 37-vjeçari i cili ditën e dielë përplasi çiftin Konomi dhe foshnjën e tyre 3 muajshe në rrugën e Kavajës teksa ishin duke...

Lajmet e fundit