Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

deshmi

Tentoi të djegë ish gruan me benzinë në Greqi, jep dëshminë shqiptari: Nuk doja ta dëmtoja…

50-vjeçari shqiptar që kërcënoi ish-gruan e tij se do ta digjte me benzinë dhe më pas tha se do t’i vinte flakën vetes, është...

19-vjeçarja shqiptare e zhdukur prej dy vitesh në Greqi, dëshmia e re: E pash në Suedi, e shoqëronin dy persona që i flisnin greqisht...

Rikthehen hetimet për 19-vjeçaren shqiptare, Artemis Vasili e cila rezulton e zhdukur prej dy vitesh në Greqi. E reja u largua nga banesa për...

22-vjeçarja KENIANE në gjendje kome pas “dhunës barbare”, e ëma vjen në Tiranë, tregon bisedën e fundit me të bijën

E ëma e 22 vjeçares keniane, Joy, e cila dyshohet se është dhunuar barbarisht dhe është lënë të vdesë pranë pallatit ku banonte në...

“Jemi shumë të penduar”, zbardhet dëshmia e vëllezërve që vranë 34-vjeçarin në Fushë Krujë: U takuam për të sqaruar një muhabet të vjetër

Është zbardhur dëshmia e dy vëllezërve Miri, të cilët akuzohen si autorë të vrasjes së 34-vjeçarit Indrit Ndoj në Fushë Krujë. Saimir Miri, 39 vjeç...

Donald Trump rrezikon burgun, Kongresi Amerikan lëshon thirrjen për të dëshmuar

Komiteti i Kongresit Amerikan që hetoi trazirat e vitit të kaluar në Kapitol ka lëshuar një thirrje ligjore për ish-presidentin Donald Trump për të...

E rëndë në Greqi/ Policët përdhunojnë të renë në komisariat

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi ku një 19-vjeçare është përdhunuar nga dy punonjës policie brenda ambienteve të komisariatit. Sipas mediave vendase mësohet...

Atentati ndaj Iljaz Çalit/ Zbardhen dëshmitë e vëllait dhe dy ‘armiqve’ të tij, konfliktet që kishte për biznesin e kromit

Iljaz Çali po lëvizte me makinën luksoze të marrë me qira, nga Rinasi në drejtim të Tiranës, mbrëmjen e 3 prillit 2022. Pa e ditur...

I hodhën në erë dyqanin, zbardhet dëshmia e Noizyt: Isha në gjumë kur…(E PLOTË)

Është zbardhur dëshmia e reperit Noizy, të cilit mëngjesin e djeshëm një sasi tritoli ka shpërthyer në dyqanin ‘Illyrian’, në pronësi të babait të...

Iu bë atentat, zbardhet dëshmia e Marklen Hakës: Ndalova të takoja djalin e xhaxhait, makina nga mbrapa më qëlloi…

Marklen Haka, i njohur si anëtar i “Bandës së Niklës”, ka dhënë dëshminë në lidhje me ngjarjen e ndodhur pasditen e djeshme, ku iu...

I vunë tritol në banesë, zbardhet dëshmia e efektivit: Dyshoj se ka ndodhur për shkak…

Është zbardhur dëshmia e Pëllumb Vukajt, efektivit të policisë në Shkodër, të cilët orët e para të mëngjesit iu vendos tritol në banesë. Ai tha...

Lajmet e fundit