Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

derbi

Partizani barazon në sekondën e fundit, por i largohet titullit

Partizani ka arritur t’i “vjedhë” një pikë në sekondën e fundit rivalëve të kryeqytetit. Në derbin e parashikuar i tillë që përpara fillimit, nuk...

Derbi Tirana-Partizani, tifozët në grupe drejtohen për në stadiumin “Selman Stërmasi”

Në orën 18:30 do të nis drebi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit. Kjo ndeshje ka tërhequr vëmendje të madhe të tifozerisë shqiptare, për...

Interes i lartë për derbin e kryeqytetit, në pak orë shiten 2500 bileta

Ka nisur me ritëm të lartë shitja e biletave për ndeshjen Tirana – Partizani që do luhet të mërkurën në orën 18:30. Klubi bardheblu...

Partizani fiton në derbi, vetëm 1 pikë larg vendit të parë

Partizani mund sërish Tiranën falë dy golave të shënuar nga Sukaj e Fejzullahu në pjesën e parë, duke regjistruar fitoren e 60-të në derbi....

Derbi Partizani-Tirana, në “Qemal Stafa” shfaqen grafite ofenduese dhe homofobike

Tifozët e Partizanit kanë bërë provokimin e parë karshi tifozëve të Tiranës. Ata janë futur në tribunën ku do të qëndrojnë tifozët e Tiranës...

Policia bllokon rrugët për derbin Partizani-Tirana, cakton moshën minimale për të hyrë në stadium

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, njofton për bllokimin e disa akseve rrugore dhe masat e marra, pasi me datë 04.03.2016, ora 18:00 në Stadiumin...

Lajmet e fundit