Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

derbi tirana partizani

E PAPRECEDENTË/ Dhuna e shëmtuar në derbi, FSHF-ja përjashton PËRGJITHMONË 8 tifozë të TIRANËS (VENDIMI)

Për herë të parë në vendin tonë, ndalohen persona të mos hyjnë kurrë në stadiume. Komisioni i Disiplinës mori vendime për...

Nuk mbaron derbi! PARTIZANI akuza ‘tronditëse’ TIRANËS: U vendosën eksplozivë pranë tifozëve tanë, bardheblutë: Mos u sillni si hetues apo prokuror (REPLIKAT NËPËRMJET DEKLARATAVE...

Rivalët e përjetshëm Tirana dhe Partizani nuk kanë kursyer akuzat dhe replikat në distancë edhe një ditë pas ballafaqimit në ‘’Selman Stërmasi’’, ku të...

‘Selman Stërmasi’ kthehet në arenë lufte, ja pse nisi sherri masiv midis tifozëve të TIRANËS dhe PARTIZANIT

Mësohet shkaku i përplasjes së dhunshme midis tifozerive të Partizanit dhe Tiranës. Sipas informacioneve të fundit, incidenti ka nisur pasi tifozët...

SKANDAL/ Degjeneron derbi TIRANA-PARTIZANI, gjakosje dhe përleshje midis tifozerive, policia futet në stadium (VIDEO)

Derbi i parë i këtij sezoni midis Tiranës dhe Partizanit ka nisur në mënyrën më të shëmtuar të mundshme. Kur duhen...

Tirana 5 vite pa fituar derbin, Ardian MEMA: Kjo nuk është ndeshja e jetës, PARTIZANIT i kam gjetur pikat e dobëta

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, para ndeshjes me Partizanin, është shprehur për mediat se derbi nuk mund të merret si ndeshja e jetës. ...

Derbi Tirana- Partizani, Policia merr masa të forta: JO fëmijë nën 16 vjeç (RRUGËT QË BLLOKOHEN)

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, ka hartuar planin e masave për mbarëvajtjen e sigurisë dhe rendit gjatë zhvillimit të ndeshjes “Tirana-Partizani” e cila do...

Derbi Tirana – Partizani, këto janë masat e policisë dhe rrugët që do BLLOKOHEN sot

Publikohen masat e  marra nga Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë për zhvillimin e ndeshjes “Tirana - Partizani”, ditën e sotme, në orën 19:45, në...

Nuk dha 11-metërshin në derbi, dënohet gjyqtari i ndeshjes

Ditën e hënë u luajt derbi mes Partizanit dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 22-të të Superiores. Kjo ndeshje u mbyll me fitoren...

Rekord në “Selman Stermasi”, ja çfarë biletash mund të gjeni tani në sportel

Sot, do të luhet ndeshja ndërmjet Tiranës dhe Partizanit, e vlefshme për javën e 13-të të Superiores. Burime për newsport.al bëjnë...

Lajmet e fundit