Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

deputetja e PS

Deputetja e PS: Nga Amerika nuk ka presion për Presidentin, emrin do ta diskutojmë vetëm me “PD-në zyrtare”

Kryetarja e Komisionit të Ligjeve, Klotilda Bushka thotë se negociatat për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës do të jenë me grupet zyrtare...

Deputetja Luljeta Bozo kundër uljes së taksave: Njerëzit duhet të solidarizohen me krizën, sytë në ballë i kanë

Socialistja Luljeta Bozo thotë se qytetarët shqiptarë duhet të solidarizohen me krizën, të cilën edhe vendi ynë po e kalon për shkak të konfliktit...

FOTOLAJM/ 79 vjeçe dhe nuk dorëzohet, Luljeta Bozo shkon me bastun në seancë, ministrja e pret në oborrin e Kuvendit

Deputetja e PS Luljeta Bozo ka marrë pjesë sot në seancën e radhës plenare. Edhe pse 79 vjeçe, ajo nuk dorëzohet dhe ka vendosur...

Rivendosja e tarifës në Rrugën e Kombit, deputetja e PS: Para shpalljes do të ketë konsultim publik

Deputetja e PS, Klotilda Ferhati ka folur në lidhje me rivendosjen e tarifës në Rrugë e Kombit e cila ka ngjallur sërish debat politik....

Kryetarja e re në PS Tiranë fillon nga puna, por në mbledhjet e saj ka diçka që nuk shkon (FOTO)

Këto foto, por edhe komenti që ka bërë ky qytetar në profilin e Gjylametit, tregon edhe njëherë se kjo e fundit do të...

Deputetja e PS del në konferencë urgjente: Të shkarkohet kryetari i KQZ, shkeli ligjin

Deputetja e Partisë Socialiste Koltilda Ferhati ka dalë në një konferencë për shtyp në selinë e Kuvendit për çështjen e mandatit të kreut të...

Lajmet e fundit