Tirana
broken clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0.5kmh
78 %
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

deputeti

Evis Kushi festoi ditëlindjen, Erion Braçe i bën urimin e ndjerë: Gëzuar, mike që nuk të lë kurrë vetëm në beteja!

Deputeti Erion Braçe mbrëmjen e djeshme ka uruar për ditëlindje ministren e Arsimit, Evis Kushi përmes një fotoje dhe disa fjalëe mjaft të ndjera. Sipas...

“Rruga e Serbisë drejt Tiranës kalon përmes Kosovës”, deputeti shqiptar në parlamentin serb, për mini-shengenin: Bashkëpunimi, prespektiva e popujve të Ballkanit

Shaip Kamerbi, deputeti shqiptar në parlamentin serb, thotë se rruga e Serbisë drejt Tiranës kalon përmes Kosovës. Ai komenton mini-shengenin dhe thotë se bashkëpunimi...

Moti “përvëlues” godet vendin, dhe Selami Jenisheri “godet” me këshillën e tij: Shteti tú blejë qytetarëve kondicioner me lekët e OKB

Ashtu si dhe ishte parashikuar më herët nga sinoptikanët këto ditë qershori do të jenë “përvëluese”, pasi i nxehti afrikan ka pushtuar vendin. Mjekë...

Deputeti lë nam në takimin me komisionin parlamentar, shfaqet krejtësisht i zhveshur, kolegët tallen me të

Një deputet kanadez është përballur me një moment shumë të sikletshëm gjatë një takimi të komisionit parlamentar në platformën ‘Zoom’. Mediat e huaja kanë transmetuar...

Anastas Angjeli humb njeriun e shtrenjtë: Lumturi pafund na dhuroi të gjithëve

Sot ka ndërruar jetë Kaliopi, nëna e deputetit socialist Anastas Angjeli. Njoftimin e ka bërë vetë ai me dije përmes rrjeteve sociale. Angjeli i...

Eksperimenti befasues/ Deputeti bën testin e Covid-19 tek Coca-Cola, rezultati del pozitiv (VIDEO)

Deputeti austriak Michael Schnedlitz bëri një eksperiment të thjeshtë, por që habiti të gjithë njerëzit. Ai bëri një test të shpejtë...

Deputeti shqiptar infektohet me koronavirus, shtrohet në spital (EMRI)

Deputeti Ardian Shala i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka rezultuar pozitiv në tetsin e koronavirusit. Ai është shtruar në spitalin e...

‘Femrat që më janë afruar mua kanë pirë më shumë uiski se ujë”, deputeti habit me deklaratën: Kisha kaçurrela, por kisha edhe para (VIDEO)

Kostaq Papa, deputet i opozitës parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë duket se nuk ia thotë shumë për fjalime. Në përpjekje për...

Kërkoi zgjedhje të parakohshme, deputeti i opozitës sulmon gazetarin: Në 30 vite sot t’u zgjidh gjuha? Si ish-sigurims duhet të ishe…

Deputeti Arlind Çaçani sulmon gazetarin e njohur Mentor Kikia pas një shkrimi të këtij të fundit ku kërkonte mbajtjen e zgjedhjeve të parakohshme sa...

‘Meta në konflikt interesi për shtyrjen e zgjedhjeve?’ Presidenca përgjigjet pas 7 orësh për pyetjen në Komisionin Hetimor

Presidenti Ilir Meta u paraqit ditën e sotme përpara Komisionit Hetimor të ngritur nga Kuvendi, për ligjshmërinë e vendimit të tij për të shtyrë...

Lajmet e fundit