Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

deputeti

“Më vjen keq ta them, por e meritoni”, Lushnja 5 ditë pa ujë, debati mes shkrimtarit dhe Saimir Korreshit: Njerëzit s’dalin për hallet e...

Qyteti i Lushnjës dhe rrethinat kanë 5 ditë pa ujë. Shkak është bërë zëvendësimi i tubit kryesor të furnizimit nga burimet deri në Depot...

ARRSH u mbylli daljen në autostradë, deputeti Agron Duka krah bizneseve: Qeveria të marrë masa për rrugë dytësore, jemi në prag festash

Drejtuesit e bizneseve në krah të autostradës Tiranë-Durrës protestojnë për mbylljen e rrugëve nga ARRSH. Duke qenë se këto "pika" apo dalje direkte në...

Deputeti i PD-së jep lajmin e mirë: Po asfaltohet rruga që lidh fshatin Uruçaj me aksin nacional Peqin-Elbasan, jo falë qeverisë, por njerëzve të...

Deputeti i Partisë Demokratike në Elbasan, Dashnor Sula, përmes nëj psotimi në rrjetet sociale ka dhënë lajmin e mirë se rruga e cila lidh...

Po mbante takim elektoral, deputeti anglez qëllohet disa herë me thikë brenda në Kishë

Deputeti britanik Sir David Amess, është qëlluar disa herë me thikë gjatë një takimi elektoral që ka qenë duke mbajtur në qytetin e Leigh,...

Evis Kushi festoi ditëlindjen, Erion Braçe i bën urimin e ndjerë: Gëzuar, mike që nuk të lë kurrë vetëm në beteja!

Deputeti Erion Braçe mbrëmjen e djeshme ka uruar për ditëlindje ministren e Arsimit, Evis Kushi përmes një fotoje dhe disa fjalëe mjaft të ndjera. Sipas...

“Rruga e Serbisë drejt Tiranës kalon përmes Kosovës”, deputeti shqiptar në parlamentin serb, për mini-shengenin: Bashkëpunimi, prespektiva e popujve të Ballkanit

Shaip Kamerbi, deputeti shqiptar në parlamentin serb, thotë se rruga e Serbisë drejt Tiranës kalon përmes Kosovës. Ai komenton mini-shengenin dhe thotë se bashkëpunimi...

Moti “përvëlues” godet vendin, dhe Selami Jenisheri “godet” me këshillën e tij: Shteti tú blejë qytetarëve kondicioner me lekët e OKB

Ashtu si dhe ishte parashikuar më herët nga sinoptikanët këto ditë qershori do të jenë “përvëluese”, pasi i nxehti afrikan ka pushtuar vendin. Mjekë...

Deputeti lë nam në takimin me komisionin parlamentar, shfaqet krejtësisht i zhveshur, kolegët tallen me të

Një deputet kanadez është përballur me një moment shumë të sikletshëm gjatë një takimi të komisionit parlamentar në platformën ‘Zoom’. Mediat e huaja kanë transmetuar...

Anastas Angjeli humb njeriun e shtrenjtë: Lumturi pafund na dhuroi të gjithëve

Sot ka ndërruar jetë Kaliopi, nëna e deputetit socialist Anastas Angjeli. Njoftimin e ka bërë vetë ai me dije përmes rrjeteve sociale. Angjeli i...

Eksperimenti befasues/ Deputeti bën testin e Covid-19 tek Coca-Cola, rezultati del pozitiv (VIDEO)

Deputeti austriak Michael Schnedlitz bëri një eksperiment të thjeshtë, por që habiti të gjithë njerëzit. Ai bëri një test të shpejtë...

Lajmet e fundit