Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

Deputeti i PSsë

Deputeti i PS bën propozimin befasues: Tërhiqni diskutimet nëse nuk keni gjë për të thënë

Kur seanca e Kuvendit po shkon drejt 20 orëve maratonë, një sallë ka mbërritur një propzim befasues. Ishte pikërisht deputeti i Partisë Socialiste...

Deputeti i bën kërkesën e çuditshme Ruçit: Na duhet specialist në fushën e mendjes

Edhe pse ka gati 16 orë që po vazhdojnë punimet e seancës maratonë në Kuvendin e Shqipërisë, nuk mund të mungojnë batutat. ...

Përshkallzohet “lufta” Duka-Braçe: Kalçopoli largoi presidentin italian, po ti?

Ka vijuar përplasja mes deputett të Partisë Socialiste, Eripn Braçe dhe kreut të FSHF, Armando Duka. Nëpërmjet një postimi në faqen...

Preç Zogaj i përgjigjet deputetit të PD-së: Duhet t’i dish këto shifra

Ka vijur edhe ditën e sotme replika në distancë mes deputetit të Partisë Socialiste Pjerin Ndreu dhe ish kandidatit për deputet të Partisë Demokratike,...

Lajmet e fundit