Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

deputeti i ps

Deputetja e PS-së kërkon shfuqizimin e Alban Alimemës dhe disa neneve të Vettingut

Vasilika Hysi, deputete e PS në Kuvendin e Shqipërisë dhe njëkohësisht Kryetare e Komisionit të çështjeve Ligjore, ka kërkuar shfuqizimin e disa neneve të...

Zbulohen 10 emrat që ka përdorur deputeti shqiptar në Itali (Dokumenti)

“Sektori i “Dekriminalizimit” në Prokurorinë e Përgjithshme ka konstatuar se subjektit Armando Prenga i duhet ndërprerë mandati i deputetit, pasi rezulton që nuk...

Lajmet e fundit