Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022

TAG

deputeti i ps

Letra e Metës për Trump, deputeti: Një thikë për qeverinë, por pa efekt

“Është një letër që u mendua për të goditur qeverinë, por më duket se nuk e ka bërë efektin. Ajo letër ishte një...

Zbulohen detaje nga mbledhja e Byrosë së Kuvendit, përjashtohet edhe deputeti i PS-së

  PS kërkoi marrjen e masës disiplinore ndaj deputetëve: Monika Kryemadhi, Endrit Brahimllari, Kejdi Mehmetaj, Ervin Salianji, Endri Hasa, Flamur Noka dhe Bardh...

Deputeti i Partisë Socialiste zbulon raportin me kryeprokuroren Arta Marku

Kryeprokurorja e re e përkohshme, Arta Maku që nga dita e kandidimit të saj për këtë pozicion është akuzuar nga Opozita si e afërt...

Lajmet e fundit