Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

deputeti i ps

Batuta e Petro Koçit: Edi Rama erdhi pa mjekër dhe u bë rrugës, kryetarët e opozitës ishin pa mjekër dhe pa të mbetën

Deputeti socialist Petor Koçi është shprehur nga foltorja e Kuvendit se Shqipëria ka ndryshuar shumë, por politika në vend jo dhe aq. Sipas tij,...

Del lista, ja kush janë 34 kandidatët për kreun e Kontrollit të Lartë të Shtetit, mes tyre deputeti i PS-së (EMRAT)

7. Bahri Shaqiri U.T, Fakulteti i DrejtësisëJurist 8. Bajram Lamaj Inst.Lartë Bujqësor, Fak.Ekonomi AgrareFinancier. U.“Kristal”, F. i Drejtësisë, Jurist. 9. Bajram Muçaj Inst.Lartë Bujqësor, Fak.Ekonomi AgrareEkonomist.“Prof. i Asociuar”“Doktor...

‘Një zuzar ministër’, deputeti socialist tregon kohën e vështirë para lindjes së djalit: Dhashë dorëheqjen

Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka publikuar një foto me djalin e tij  të cilën e shoqëron edhe me një tregim të shkurtër për...

Dosja Shullazi/ Përgjimi i telefonatës së deputetit të PS, reagon PD: Prokuroria të sjellë kërkesën për arrestim

Deputeti i PD, Enkelejd Alibeja u shpreh se deputeti i PS Jurgis Çyrbja dhe ish-zyrtar i lartë i hipotekës në Durrës është anëtar i...

Dosja ‘Shullazi’/ ‘E kemi keq punën’, zbulohet telefonata e përgjuar e deputetit të PS

“E kemi keq punën. Lidhet me detyrën time”, i ka thënë Çyrbja të pandehurit. Sipas News24, po atë ditë, prokurorët e ftuan Çyrbjan,...

Takimi i Ramës me zyrtarët e huaj, deputeti i PS i tregon gjithçka Berishës: ‘Një ndodhi si në spitalin psikiatrik, filloi të zhgarravisë një...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një histori në llogarinë e tij në facebook, ku sipas tij e ka rrëfyer një deputet socialist, të cilit...

Basha në survejim? Reagon deputeti i PS

Ditën e sotme, u fol në media se kreu i PD Lulzim Basha dhe familja e tij po mbahej në survejim nga forcat policore...

“Taksa e RTSH të paguhet për çdo televizor në shtëpi”, kundërshton deputeti i PS: Do vijë ai të kontrollojë ty në shtëpi?!

Deputeti i PS-së Ilir Beqaj ka hapur një debat në Komisionin e Mediave për ndryshimin e mënyrës së taksimit për kontributin që jep çdo...

Lajmet e fundit