Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
0 %
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
23 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

TAG

deputeti i ps

Xhemal Qefalia thumbon Ilir Metën: Ne i bëjmë fëmijët dhe i çojmë në kopshtin e lagjes, ai i dosjeve i dërgon në Angli

Deputeti socialist i Tiranës, Xhemal Qefalia ka thumbuar sot kreun e Partisë së Lirisë Ilir Meta, teksa pjesë në inagurimin e shkollës së re...

Deputeti socialist i Tiranës: Ka ardhur koha që të ndërhyjmë në çdo lagje në kryeqytet, në këtë mandat i mbaruam gjërat e mëdha

Xhemal Qefalia, deputet i Partisë Socialiste në qarkun e Tiranës tha se kandidati i PS për kryeqytetin do të duhet të bëjë një fushatë...

“Të mendojmë për një rafineri tonën”, Erion Braçe: Çmimet e Bordit janë abuzive, pikat e vogla e shesin naftën 9 lekë më lirë

Deputeti socialist Erion Braçe thotë se Bordi i Karburanteve, i ngritur nga Qeveria për të mos lejuar abuzimin me çmimet, në fakt po bën...

“Njerëz hapni sytë, ne exchange po japin euro fallso”, apeli i Erion Braçes: Këtu nuk të dëgjon kush, institucionet zmbrapsen

Deputeti socialist Erion Braçe, apelon qytetarët që të bëjnë kujdes kur shkojnë në exchange për të thyer paratë, pasi në këto pika po jepen...

Spekuluan me emrin e tij, reagon deputeti Taulant Balla: Mua Zeni.TV vetëm më shton jetën

Deputeti socialist Taulant Balla reagon për një spekulim që disa media shpërndan pasditen e sotme, në lidhje me një efektiv të arrestuar. Rastësisht, ky...

Erion Braçe mes bujqve: Nuk është turp të jesh nga fshati, tregu i importit sot i kapur nga 3-4 vetë

Deputeti socialist Erion Braçe, ka folur pak më parë në panelin për bujqësinë që po mbahet në sheshin "Nënë Tereza" këtë të shtunë. Ai...

“Jam i tronditur nga kërkesa e SPAK”, Alqi Bllako dorëzon mandatin e deputetit: Pafajësinë time do ta provoj në gjykatë si çdo qytetar

Deputeti socialist Alqi Bllako reagon për herë të parë, pasi SPAK sot iu drejtua me kërkesë Kuvendit dhe kërkoi heqjen e mandatit të deputetit....

Dhuroi pagën gjithë mandatin e parë, deputeti i PS bën gjestin human: Edhe këtë 4 vjeçar rrogën do ta jap për familjet në nevojë

Deputeti socialist Vullnet Sinaj, është shprehur pak më parë në Kuvend se ka vendosur që të gjithë pagën e këtij mandati të dytë do...

“Makina e SPAK u kthye mbrapa”, DEKLARATA E FORTË e Lulzim Bashës: Do arrestohej një deputet i PS, prokurorët u kërcënuan

Kreu i PD Lulzim Basha ka bërë një deklaratë të fortë mesditën e sotme, kur është shprehur se zyrtarët e SPAK janë nisur për...

Salianji debat me Naçon për deputetin e PS: Fyeu gjithë Shqipërinë! Kryetari i Komisionit: Do merren masa, unë e kam hequr nga grupi

Deputeti demokrat Ervin Salianji dhe socialisti Nasip Naço kanë debatuar me njëri-tjetrin në nisje të punimeve të sotme të Komisionit të Sigurisë. Shkak është...

Lajmet e fundit