Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

deputeti i pd

Preç Zogaj i përgjigjet deputetit të PD-së: Duhet t’i dish këto shifra

Ka vijur edhe ditën e sotme replika në distancë mes deputetit të Partisë Socialiste Pjerin Ndreu dhe ish kandidatit për deputet të Partisë Demokratike,...

Lajmet e fundit