Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

deputeti i pd

Gra e burra me lopata në krah, deputeti i PD shtron rrugën e fshatit në Librazhd, Bashkia tenton t’i ndalojë

Mungesa e vëmendjen dhe dorës së shtetit, ka bërë që banorët e fshatit Skroskë në Librazhd ta shtrojnë vetë rrugën e fshatit. Me ndihmën...

Deputeti i PD: Fondi i Sigurimeve Shëndetësore është në kolaps financiar

Deputeti i PD-së, Tritan Shehu me anë të një statusi në rrjetin social Facebook, ka denoncuar faktin e mbylljes së sistemit dixhital të Fondit...

‘Ju kanë bërë gati togën e pushkatimit politik’, deputeti i PD thirrje pedagogëve: Mos kini frikë…

Deputeti i PD-së, Luçiano Boçi  i ka bërë thirrje sot pedagogeve t’i bashkohen protestës së studenteve dhe të bëhen firmëtarë të anulimit të Ligjit...

‘Studentja në protestë me çantë Prada’, deputeti i PD-së sulmon Mira Kazhanin: Je media e kazanit, të rinjtë nuk kanë lekë të paguajnë tarifat...

Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho sapo ka reaguar në ‘Facebook’ në lidhje me shkrimit e bërë nga gazetarja Mira Kazhani. ...

Masakra në Mat, deputeti i PD akuza të forta: Krimineli u frymëzua nga Rama

Deputeti i PD, Xhemal Gjunkshi ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për masakrën në Mat, ku u vranë me armë tre punonjës të bashkisë. ...

Gjendet i vdekur shoferi i Xhafajt, deputeti i PD: Jeta e qytetarëve shpjegohet vetëm me skenarë filmash

Pas vdekjes së shoferit të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka reaguar edhe deputeti i PD, Ervin Salianji. “Kush do të...

AUDIO-PËRGJIMI/ Deputeti i PD i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Ballës: Pafytyrësi, qesharakë, hapu dhe’…

Ditën e sotme PD publikoi audio-përgjimin sipas të cilit vëllai i Fatmir Xhafajt, Agron Xhafaj vazhdon trafikun e drogës. Menjëherë reagoi qeveria...

Deputeti i PD: Sikur Habilajt të kishin kushëri Fatmirin dhe jo Saimirin‎

Ndaj nuk ka pse habitet njeri pse Xhafaj ne krye te komisionit te ligjeve falsifikoi draftin e Kodit te Procedures Penale per te...

Një ton kokainë nga shqiptarët, shpërthen deputeti: Po mbrohen vëllezërit, ka kaluar në hundën e policisë

Ka reaguar ashpër deputeti i partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj pas kapjes së një tjetër sasie rekord të kokainës nga shqiptarët në Spanjë.  ...

Lajmet e fundit