Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

deputeti i pd

GJKKO i sekuestroi pasuritë, reagon deputeti Kasëm Mahmutaj: Ç’lidhje kam unë me vëllanë tim?!

Deputeti demokrat Kasëm Mahmutaj reagon për herë të parë pasi Gjykata e Posaçme i sekuestroi pasuritë atij dhe dy vëllezërve të tij. Shkak është...

“Ndihem më mirë tani që iku Basha”, deputeti Saimir Korreshi: PD një ditë do ngjitet, por kurrë nuk do bashkohet

Deputeti Saimir Korreshi, thotë se ndihet më mirë tani që Lulzim Basha nuk është më kryetar i PD. Duke folur për situatën e krijuar...

Ditë zie në familjen e deputetit të PD, Luçiano Boçi njofton ndarjen nga jeta të të atit: Unë të kam skalitur brenda meje!

Deputeti demokrat Luçiano Boçi, njofton se në orët e para të mëngjesit të kësaj të mërkure ka humbur të atin, Dhimitër Boçi. "Do na mungosh...

Taulant Balla: Thonë se t’i e ke blerë mandatin e deputetit! Agron Shehaj: Thashethem i rëndom (REPLIKAT)

Kreu i Grupit të PS Taulant Balla, i ëhstë përgjigjur disa akuzave që kolegu demokrat Agron Shehaj i ka bërë ministres Xhaçka. Ai kërkoi...

Ervin Salianji: Në Shqipëri nuk jetohet më! Kriminelët gjejnë njëri-tjetrin, Policia si agjenci lajmesh

Deputeti demokrat Ervin Salianji, thotë se në Shqipëri është bërë e pamundur të jetohet për shkak të kapjes së shtetit nga një grup njerëzish....

Deputeti demokrat falenderon Erion Braçen: Është i vetmi që ka ngritur zërin për njerëzit, bravo i qoftë! Ia thonë dhe fshatarët

Deputeti i PD Dash Sula ka pak më parë në foltoren e Kuvendit dhe ka akuzuar qeverinë për rritjen e çmimeve. Sula ka përmendur...

Pandeli Majko rikthehet në politikën aktive, merr mandatin e deputetit Alqi Bllako

Deputeti socialist Alqi Bllako ka lajmëruar mbrëmjen e sotme se ka vendosur të japë dorëheqjen nga mandati, pa pritur që Kuvendi të mblidhet për...

Përplasjet në PD, Gjekmarkaj: Dhuna për një karrige personale nuk është alternativë, as një filiz shprese nuk rritet në të

Deputeti i PD Agron Gjekmarkaj, i rreshtuar krah Lulzim Bashës shkruan për situatën në selinë blu. Ai thotë se dhuna për karrige personale nuk...

Dyert e PD i dolën të mbyllura, Flamur Noka shpërthen ndaj Bashës: E neveritshme! Është vetëburgosur në “Alkatraz”, më datë 8 çlirojmë “shtëpinë e...

Deputeti i PD Flamur Noka e ka quajtur të turpshme dhe të neveritshme mbylljen e dyerve të selisë blu. Ai ka shkuar në godinë...

I shpallur në kërkim për ngjarjen në Lezhë, flet nga arratia nipi i deputetit të PS: Ngjarje e stisur, nëse kanë një provë i...

Ramazan Rraja është një prej personave të shpallur në kërkim për ngjarjen e ndodhur një muaj më parë në fshatin Zejmen të Lezhës, ku...

Lajmet e fundit