Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

deputeti i pd

Shtyhet për të disatën herë gjyqi i Ervin Salianjit, deputeti: Drejtësia të veprojë, hetimi ndaj meje ka qenë paçavure

Gjyqi ndaj deputetit Ervin Salianji, është shtyrë përsëri sot për të disatën herë, për dosjen "Babale". Seanca në Gjykatën e Apelit pritet të zhvillohet...

“Jam i habitur”, reagon deputeti i PD pas akuzave të Deizi Arapit: E ka nxitur dikush të bëj këtë deklarat, do bëj kallzim për...

Ish-kryebashkiaku i PD, Bledjon Nallbati ka reaguar pas akuzave të bëra nga Deizi Arapi, të cilës iu dogj makina në Bilisht. 27-vjeçarja akuzoi Nallbatin duke...

Deputeti i PD paraqitet në SPAK, të panjohura arsyet për thirrjen e Zef Hilës

Zef Hila, deputet i Partisë Demokratike të Shqipërisë, është thirrur paraditen e kësaj të mërkure në ambientet e SPAK. Arsyet e marrjes në pyetje...

Vetëvrasja e 48-vjeçarit në Përrenjas, deputeti i PD-së: Në litar nuk e çuan këmbët e veta, e çoi braktisja e shtetit

Nënkryetari i PD-së dhe deputeti Luçiano Boçi ka reaguar për ngjarjen e  rëndë të shënuar në fshatin Rrajcë të Përrenjasit, ku një 48-vjeçar i...

Deputeti i PD flet për oligarkët në emision, Zheji e pyet për emrat: Kush janë këta?

Analisti Artur Zheji i ka kërkuar deputetit të opozitës, Oerd Bylykbashi që të bëjë publike emrat e oligarkëve, teksa të dy ishin të ftuar...

Shtyhet gjyqi për “fatin” e Ervin Salianjit, deputeti i PD: Vetëm unë isha në sallë, nuk erdhën as gjyqtarët!

Gjyqi për deputetin e PD Ervin Salianji, është shtyrë dhe do të mbahet më datë 18 korrik në orën 14.00, shkruan newsbomb.al. Avokatët dhe...

Petro Koçi: Të shtunën është e sigurt që do kemi një emër për President! Deri tani e kemi mbajtur konfidencial

Deputeti socialist Petro Koçi, thotë se të shtunën mazhoranca do të propozojë emrin për Presidentin e ri të Republikës. Sipas tij, procesi deri tani...

Alibeaj anuloi mbledhjen se PS “ndryshoi mendje”, reagon Tritan Shehu: Përfundon me turp kur bëhesh lodër e Ramës

Deputeti demokrat Tritan Shehu, e quan të turpshme tërheqjen e opozitës nga procesi për zgjedhjen e Presidentit të Republikës. Sipas mesazhit në grupin e...

“Bini dakord me kompanitë dhe ndani fitimet”, Tritan Shehu akuza Bordit të Karburanteve: Sa janë ÇMIMET sot në Shqipëri?!

Deputeti demokrat Tritan Shehu, ka hedhur akuza ndaj Bordit të Karburanteve duke akuzuar përfaqësuesit e qeverisë se ndajnë fitimet me grosistët e naftës. Ai...

“Janë kthyer në kompjutera që numërojnë para”, deputeti i PD paralajmëron: Disa politikanë së shpejti do të kenë fund tragjik

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula ka komentuar Kuvendin e 30 prillit, duke thënë se Komisioni i Rithemelimit “duhet t’i verë gishtin kokës.”   Në...

Lajmet e fundit