Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

deputeti demokrat

Dënimi për shpifësit, reagon Shehu: Rama dëshiron të heqë vëmendjen nga skandalet

Ne fakt edhe ai vete e di mire se nuk mund te beje asgje te tille, vecse desheron te heqe vemendjen nga skandalet...

Deputeti KËRCËNON Ramën: Jemi përballë diçkaje të frikshme, do t’ja vëmë gardhin te thana

Deputeti demokrat Oerd Bylykbashi ditën e sotme ishte i ftuar në emisionin “Kjo Javë”, në News 24. Bylykbashi foli për çështjet...

I lidhur me Ilda Bejlerin? Klevis Balliu flet për herë të parë për marrëdhënien me gazetaren

Lidhja e përfolur mes gazetares Ilda Bejleri dhe deputetit të PD Klevis Balliu prej disa kohësh ka bërë bujë në mediat shqiptare. Për...

Lajmet e fundit