Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

deputetët socialistë

30 deputetë socialistë kërkesë Kuvendit, duan “procedurë të përshpejtuar” për protokollet e anëtarësimit të Finlandës dhe Suedisë në NATO

Tridhjetë deputetë socialistë i kanë dërguar kërkesë Kuvendit dhe kërkojnë futjen për votim me "procedurë të përshpejtuar" të protokolleve për anëtarësimin e Finlandës dhe...

Hapen zarfet, deputetët socialistë propozojnë 67 emra për Presidentin e Ri

Deputetët e Partisë Socialiste kanë propozuar 67 emra për Presidentin e ri të vendit. Dje, u mblodh Grupi Parlamentar dhe i pranishëm ishte dhe...

Lajmet e fundit