Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

deputetet e rinj

Në Parlamentin e ri do jetë deputet i PD, por Agron Gjekmarkaj ka KATËR ditë “i zhdukur” nga ekranet! Çfarë ka ndodhur me analistin...

Agron Gjekmarkaj, analisti i njohur i ekraneve televizive ka karër ditë që është “fshehur” nga rrjetet sociale duke shmangur çdo dalje publike. Ndonëse ai arriti...

Solli në jetë një fëmijë dhe mungoi seancën e kaluar, deputetja e re e LSI betohet sot në Kuvend

Ambra Borova, deputetja e re e LSI nga qarku i Shkodrës mungoi seancën e kaluar dhe nuk bëri dot betimin në Kuvend. ...

U konsultua me të birin për të hyrë në Kuvend, deputetja Edlira Hyseni ‘i përvishet’ Zhejit: Ai djali që ju merrni nëpër gojë…

Deputetja e LSI për Durrësin, Edlira Hyseni ndau me miqtë e saj lajmin se kishte pranuar mandatin duke u konsultuar edhe me të birin,...

Deputetët e rinj që pranuan mandatet, Dash Shehi kundër Bashës: S’ janë përgjegjësi e jona, i kanë futur kryetarët

Dashamir Shehi është shprehur kundër cilësimit si tradhëtar, të deputetëve të rinj që pranuan mandatin dhe u futën në Parlament. I...

‘Ftesë për fejesë, ftesë për synetllëk’… Si i tallin të rinjtë e PD deputetët para Parlamentit (VIDEO)

Të rinjtë e PD tallin ata që pranuan mandatin e deputetit. Mbushin me fletushka hyrjen e Parlamentit. Emrat e tyre kanë...

Opozita në protestë, Ahmetaj nga foltorja flet për deputetët e rinj: Nuk janë gjetje e PS-së

Ndërkohë që opozita vazhdon protestën, ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj nga foltorja e Parlamentit tha se deputetët e rinj të opozitës, të cilët u...

Lajmet e fundit