Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Deputetet e LSI

Deputetët e LSI i dorëzojnë Lindita Nikollës kërkesën për pjesmarrje në Komisionet Parlamentare

Deputetët e Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI) ditën e sotme kanë bërë kërkesë për pjesmarrje në komisionet parlamentare. Bëhet me dije se LSI kërkesën...

Kryemadhi bën DEKLARATËN e fortë: Deputetët e LSI janë kërcënuar me armë në kokë

Gjatë fjalës së mbajtur në Komitetin Drejtues të partisë, kryetaja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë. Kryemadhi...

Akuzat për shpenzimet marramendëse nga deputetët e LSI, flet Kejdi Mehmetaj: Ja nga vijnë burimet

Lidhur me akuzat e deklarimit të pasurisë për deputetët e LSI dy ditë me parë,  nga të cilat vëreheshin shuma të mëdha për shpenzimet...

Kreu i Grupit të PS flet për gazetarët, deputetet e LSI nuk e lejojnë, Balla: Këta janë si ajo shprehja me gomarin…

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, njëherësh deputet i mazhorancës, Taulant Balla ka tentuar të japë një deklaratë për mediat, por nuk është lejuar...

Në Tiranë diskutohet mandati i Saimir Tahirit, deputetët e PS përshëndesin me “selfie” nga Italia (FOTO)

Që prej një jave i gjithë vendi është mbërthyer nga debati i fortë për çështjen e mandatit të deputetit Saimir Tahiri. ...

Pas votimit për çështjen Tahiri, ja çfarë bën Monika Kryemadhi me deputetët e LSI

Në mbledhjen e sotme ku u diskutua mandati i deputetit Saimir Tahiri mazhoranca votoi kundër dhe Opozita braktisi sallën. Por pas mbledhjes grupi...

Lajmet e fundit