Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

deputetet e Kuvendit

Ja sa EFEKTIVË JANË DEPUTETËT në bazë qarqesh! Berati mban kampion, Shkodra dhe Lezha në gjendje dramatike

ISP publikon disa të dhëna interesante sa i takon efektivitetit të deputetëve në rang qarqesh. Një kalkulim i angazhimit të deputetëve...

LISTA ME EMRA DHE PAGAT/ Kush janë DEPUTETËT ‘plangprishës’ që kanë munguar në Kuvend e Komisione, rekordin e mban Lefter Koka (Sa lekë kanë...

156 770 lekë. Është kjo rroga e një deputeti të Kuvendit të Shqipërisë. Mirëpo jo të gjithë kanë mundur ta marrin...

Lajmet e fundit