Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

deputete

A do të merrni pjesë në protestën e së martës? Ja si përgjigjet deputetja Grida Duma

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka deklaruar se tani ka një dialog më të mirë mes deputetëve të kësaj force politke. E pyetur nëse...

Djali i Rakip Sulit i jep fund beqarisë, kolegët e të atit ia marrin valles shtruar (VIDEO)

Deputetë e ministra socialistë kanë qenë mbrëmjen e djeshme të ftuar në dasmën e djalit të kryebashiakut të Kamzës Rakip Suli. Qindra të ftuar,...

Enkelejd Alibeaj rikonfirmohet Kryetar i Grupit Parlamentar të PD, kush janë deputetët që refuzuan “ftesën e darkës” (EMRAT)

Enkelejd Alibeaj është konfirmuar si kryetar i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike. Ky vendim është marrë në mbledhjen e djeshme, të thirrur nga deputeti...

Habit deputetja Adriana Matoshi: Nuk di të bëj politikë, por di…

Aktorja dhe njëherazi deputetja në Kuvendin e Kosovës, Adriana Matoshi, është shprehur se "nuk është e aftë" të bëjë politikë të mirëfilltë. Teksa ka pozuar...

Grida Duma publikon foto nga pushimet, ja kush e shoqëron deputeten në bregdet    

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka zgjedhur të qëndrojë larg politikës në këto ditë të nxeehta gushti. Ajo ka nisur pushimet në det, ndërsa...

KRIIK për “Zgjedhoren”: Deputetët dhe Kuvendi të përmbushin përgjegjësitë e tyre

Në seancën e së enjtes datë 9 qershor 2022, Kuvendi i Republikës së Shqipërisë miratoi përbërjen e Komisionit të Posaçëm Parlamentar për Reformën Zgjedhore...

“Kërkoj të flas me Ramën”, ish-konkurentja e “Love Story” ka një kërkesë për kryeministrin: Dua të bëhem deputete

Ish-konkurentja e emisionit "Love Story", Marinela Hysa, së fundmi ka bërë disa dekalarata të pazakonta, ku akuzon për imoralë disa prej personazheve publike. Ajo tregoi...

“Pushofsh në dritë”, deputetët e opozitës mesazhe ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani

Deputetët e opozitës kanë reaguar për lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani. Ata reagojnë të pikulluar për lajmin e trishtë,...

Rusia hakmerret dhe shpall non-grata 287 deputetë

Rusia ka futur në listën e zezë 287 deputetë britanikë, duke i ndaluar kështy hyrjen në territorin rus. Sipas mediave të huaja mësohet se Kremlini...

Mbledhja e Grupit Parlamentar, Edi Rama paralajmëron deputetët: Kush mungon në seancat e Kuvendit do të… (E PLOTË)

Sot u mblodh grupi parlamentar i PS, ku deputetët propozuan emrat për kandidatë për presidentin e ri. Burime për media bëjnë me dije se në...

Lajmet e fundit