Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

deputete

A e dobësoi largimi i Grida Dumës opozitën? Përgjigjet Meta

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët, është pyetur në lidhje me vendimin për dorëzimin e mandatit të deputetes...

Grida Duma dha dorëheqje, mandati i deputetes i kalon Ori Nebijajt

Pas dorëheqjes së Grida Dumës nga mandati i deputetit, duket se vendin e saj në Kuvend do ta marrë një tjetër grua, Ori Nebijaj. Duma...

La mandatin e deputetes, Duma: S’kam për t’ua falur kurrë hienave, goditjet që më bënin mua godisnin thellë në shpirt tim bir

Grida Duma ditën e sotme dorëzoi mandatin e deputetes. Në nëj konferencë për mediat ajo tha se gjatë periudhës që ka mbajtur këtë post...

Grida Duma lë mandatin e deputetes: Momenti më i vështirë për mua…

Deputetja e Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Grida Duma në një deklaratë ka bërë me dije se ka vendosur të heqë dorë nga...

Serena Sula plas “bombën” e radhës: Më shkruajnë deputetë, emrat…

Serena Sula është një ndër vajzat më të famshme të showbiz-it shqiptar, pasi në çdo dalje të saj ajo bëhet lajm. “Mbretëresha e Teerk”, njihet...

Grida Duma kujton momentin kur u bë nënë: Emocioni ka qenë një frikë e tmerrshme

Deputetja Grida Duma ka folur për jetën e saj si një grua dhe si një nënë. E ftuar në emisionin "S'e luan topi", Grida Duma...

Para votimit për hapjen e dosjeve, zbardhet mesazhi i Alibeajt për deputetët e tij: Ju lutem të….

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj, pak para votimit për  hapjen e dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit  u ka dërguar një mesazh...

“Pse po punojmë me ju pra?” Flutura Açka revoltohet: Qeveria s’e përfill opozitën në asnjë akt

 Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka, tha se qeveria nuk po përfill opozitën në disa akte. Në fjalën e saj  në Këshillin e Integrimit Evropian,...

FOTOLAJM/ “Më në fund filloi bashkimi i PD”, Xhelal Mziu ndan foton e deputetëve demokratë të ulër në një tavolinë

Pas shumë muajsh përplasje deputetët e Partisë Demokrtiake janë parë sot në një tryezë, të bashkuar për gjyqin e deputetit Ervin Salianji. Ky i...

Me ftesë të senatorit të SHBA, deputetët e PS dhe PD në një tryezë në Washington

Deputetë të Partisë Socialiste dhe deputetë të Partisë Demokrarike ndodhen në Washington. Deputetët e Kuvendit të Shqipërisë ndodhen në Washington me ftesë të Kryetarit të...

Lajmet e fundit