Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

deputete

Kush janë deputetët e pasur shqiptarë që po braktisin biznesin për politikën (EMRAT)

Sipërmarrësit që u zgjodhën deputetë në zgjedhjet e fundit parlamentare tashmë po heqin dorë nga bizneset e tyre, ose po bëhen zotëruar pasivë të...

ZYRTARE, Këta janë deputetët e Kuvendit të Shqipërisë nga PS, PD dhe LSI të qarkut Korçë

Është mbyllur procesi i numërimit të votave në Qarkun e Korçës, ku PS kryesoi me 6 deputetë. Partia Demokratike ka marrë 4...

I pakënaqur me Bashën, dorëhiqet kandidati për deputet në Elbasan

Blendi Himçi është pedagog në fakultetin e Ekonomikut në Elbasan, Njëkohësisht ai është Sekretar i Përgjithshëm i degës së PD-së Elbasan. Himçi ka...

Çfarë nuk shkon me listën e kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike

Lista paraprake e Partisë Demokratike tashmë është bërë publike, por pritet që të dalë një listë zyrtare dhe e plotë.  Lista aktuale ka mungesa...

Lajmet e fundit