Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

deputete

Deputetja e PD-Felajt: Kuvendi të marrë masa për Ramën, të përjashtohet për gjuhën e përdorur këtu!

Deputetja e Partisë Demkratike, Albana Vokshi, ka kërkuar në seancën e sotme plenare që të mblidhet Komisioni i Etikës për të përjashtuar kryeministrin Edi...

Ori Nebijaj dorëzon “Formularin e Vetëdeklarimit”, pranon mandatin e deputetes së PD

Prezantuesja e njohur televizive Oriela Nebijaj së shpejti do të jetë deputete e Partisë Demokratike. Këtë të martë, 15 nëntor, ajo ka njoftuar se...

Zbardhet procesverbali i Kuvendit për dy deputetët e PD, Paloka: Çudi, nuk paskemi qenë të dehur!

Dy deputetët e Partisë Demokratike, Edi Paloka dhe Bujar Leskaj u përjashtuan me 10 ditë nga punimet e Kuvendit pas fjalorit të përdorur në...

Habit Monika Kryemadhi: Grida Duma u largua nga PD për një jetë më të mirë, s’paguante dot dritat me rrogën e deputetes

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, foli ditën e sotme për largimin e Grida Dumës nga Partia Demokratike. Ajo u  shpreh në një intervistë...

VIDEO/ “Më dridhen gjunjët”, Ori Nebijaj rrëfen emocionet për mandatin e deputetes

Teksa pritet për vendimin që do të marrë në lidhje me mandatin e deputetes, Ori Nebiaj ka folur gjatë “Përputhen” për ndjesitë dhe emocionet...

Grida Duma lë mandatin e deputetes

Deputetja e Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Grida Duma ka vendosur të heqë dorë nga mandati si deputete. Ajo u shpreh se ka dorëzuar...

A e dobësoi largimi i Grida Dumës opozitën? Përgjigjet Meta

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët, është pyetur në lidhje me vendimin për dorëzimin e mandatit të deputetes...

Grida Duma dha dorëheqje, mandati i deputetes i kalon Ori Nebijajt

Pas dorëheqjes së Grida Dumës nga mandati i deputetit, duket se vendin e saj në Kuvend do ta marrë një tjetër grua, Ori Nebijaj. Duma...

La mandatin e deputetes, Duma: S’kam për t’ua falur kurrë hienave, goditjet që më bënin mua godisnin thellë në shpirt tim bir

Grida Duma ditën e sotme dorëzoi mandatin e deputetes. Në nëj konferencë për mediat ajo tha se gjatë periudhës që ka mbajtur këtë post...

Grida Duma lë mandatin e deputetes: Momenti më i vështirë për mua…

Deputetja e Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Grida Duma në një deklaratë ka bërë me dije se ka vendosur të heqë dorë nga...


Lajmet e fundit