Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

deputet

Shkarkimi i Metës, ironizon Vasili: Pupace aman mos na zhgënjeni sot, si mund të ikni dhe t’i lini reformat pa mbaruar

Kuvendi i Shqipërisë po mbanë seancën e jashtëzakonshme për shkarkimin ose jo nga detyra të Presidentit të Republikës Ilir Meta. Në lidhje me këtë ka...

U fut në Parlament si deputet opozitar por kandidoi me PS-në në 25 prill, Halit Valteri sulmon Bashën: Të vetmet zgjedhje që fiton janë...

Deputeti Halit Valteri, i cili u fut në Parlament pasi opozita dogji mandatet por në zgjedhjet e 25 prillit kandidoi në listën e Partisë...

Dikur ishte “molla e sherrit” mes Policisë Bashkiake dhe asaj të Rendit, sot ish-deputeti socialist poston foto me Nalën, lopën e tij

Kanë kaluar rreth 12 vite nga koha kur pallati i Dash Pezës u bë “mollë sherri” mes Policisë Bashkiake dhe asaj të Rendit, pasi...

U zgjodh deputet me pak vota personale, flet Vangjel Dule: Të ngremë vatrat e rezistencës, ose në të kundërt vendi rrëshqet drejt regjimeve kaukaziane

Kryetari i PBDNJ-së, Vangjel Dule, është shprehur mbrëmjen e sotme se opozita duhet të ngrejë vatrat e rezistencës, ose në të kundërt Shqipëria do...

Qytetarët në karantinë për shkak të masave anti-COVID, ministrat dhe deputetët kosovarë zgjedhin Shqipërinë për të kaluar fundjavën

Rritja e numrit të infektimeve bëri që qeveria e Kosovës të vendosë masa shtrënguese për qytetarët, të cilët e kanë lëvizjen e kufizuar për...

KAMERA E FSHEHTË/ Deputeti i Kuvendit kapet duke bërë pazar me një femër: Kam qejf të të kem shoqe, do fitosh 120 milionë lekë...

Deputeti Selami Jenisheri, i cili është edhe kryetari i Partisë së Pensionistëve, ka rënë pre e një kamera të fshehtë nga emisioni Fiks Fare.Ai...

Covidi i preu ne mes jetën dhe karrierën politike, dje Bashkim Fino bënte thirrje që ta votonin në zgjedhjet e 25 prillit (POSTIMI)

Covid-19 i ka prerë në mes jetën dhe karrierën politike deputetit socialist Bashkim Fino në moshën 59-vjeçare. Ai ishte i renditur sërish si kandidat për...

Deputeti i opozitës: Kam një vit që nuk e pranoj rrogën, hyra në parlament për të thënë që politika bëhet edhe ndryshe

Deputeti i opozitës Erion Piciri, i dalë nga listat ePD ka deklaruar se prej një viti nuk e merr rrogën si deputet i Kuvendit...

Vjehrri i tij u hodh nga kati i katërt i ‘Shefqet Ndroqit’, deputeti flet për ngjarjen: Ishte një rrufe në qiell të hapur! Hyra...

Deputeti Gjetan Gjetani, ka folur mbi ngjarjen e rëndë te Senatoriumi ku u hodh nga kati i katërt i spitalit vjehrri i tij Hasan...

Deputeti shqiptar jep njoftimin: Kam rezultuar pozitiv me koronavirus, me ndihmën e Zotit dhe mjëkëve besoj do e kaloj edhe këtë sfidë

Deputeti Fetah Rudi i LDK-së në Kosovë ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë...

Lajmet e fundit