Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

depo armesh

Shpërthim i fuqishëm brenda territorit rus, hidhet në erë depo gjigante e armëve, autoritetet thirrje banorëve për evakuim masiv

Një tjetër depo armësh e ushtrisë ruse është shkatërruar thuajse plotësisht, këtë herë brenda territorit rus. Shpërthimi ka ndodhur në fshatin Timonovo të rajonit të...

Depoja e armëve në Yzberisht, zbardhet dëshmia e një prej të arrestuarve: Nuk kam lidhje, bëj piktura dhe punoj si berber

Ervis Bakalli dhe Dorian Kalo kanë dalë sot përpara gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë, pasi dy ditë më parë banesën e...

Çekia i kërkon Këshillit Europian të dënojë përfshirjen e Rusisë në shpërthimin e vitit 2014 në depon e armëve

Kryeministri i Çekisë, Andrej Babis, ka kërkuar nga Këshilli Europian që të dënojë ëprfshirjen e Rusisë në shpërthimin e depos së armëve në vitin...


Lajmet e fundit