Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

dentisti

E pëson dentisti, shkon për tu vaksinuar me krah fals prej silikoni

Një dentist italian ka tentuar të përfitojë vaksinën anti-Covid duke e marrë injektimin në një krah fals që ai kishte sajuar. Ishte infermierja Filippa Bua në...

Zbulohet medikamenti që lufton kavitetet dhe rrit dhëmbët nga e para

Shkencëtarët kanë zbuluar se një medikament i përdorur për pacientët me Alzheimer mbron dhëmbët nga kaviteti dhe stimulon daljen e dhëmbëve të reja. ...

Qeveria nuk e ndihmoi të gjente punë, dentisti djeg diplomën

Hafr Al-Batin në mënyrë demonstrative ka djegur diplomën e tij dentare përpara ambienteve të Ministrisë së Shërbimit Civil në Arabinë Saudite. I riu u...

Shkon te dentisti por zgjohet i tmerruar

Një 36 vjeçar vendosi të shkojë te dentisti për të hequr katër dhëmbë por kur u zgjua u tmerrua nga ajo që vuri re....

Lajmet e fundit